Strona główna » Warunki

Warunki

Prawo do odstąpienia NIE DOTYCZY żywych zwierząt. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy przy zakupie żywych zwierząt bez ponoszenia kosztów, do momentu kiedy status jego zamówienia zostanie zmieniony na realizowany. Po tym momencie przysługuje konsumentowi prawo do reklamacji jeśli otrzymane zwierzę będzie niezgodne z opisem po otrzymaniu od konsumenta zdjęć potwierdzających nieprawidłowość.

W przypadku terrariów, pojemników, akcesoriów i gadżetów podstawą do reklamacji będzie okazanie paragonu oraz w przypadku uszkodzenia towaru – zdjęcie i protokół szkody spisany w obecności kuriera. W innym przypadku reklamacja nie będzie uwzględniona.

W przypadku uszkodzenia towaru w przesyłce, sprzedający ma prawo do wyboru sposobu rozpatrzenia reklamacji (zwrot pieniędzy lub wysyłka nowego towaru).

Dajmy 48 godzinną gwarancję na żywe zwierzęta. Podstawą reklamacji jest zdjęcie martwego pająka. 
Po odebraniu przesyłki paczkę należy niezwłocznie otworzyć i w razie nieprawidłowości jak najszybciej skontaktować się z nami. 

Więcej informacji dostępne w Regulaminie.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu